(067)-445-94-34; (066)-035-84-52

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
МаркетГаз
маркет газа и тепла №1
02105, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(067)-445-94-34; (066)-035-84-52
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
  • Ціна від
  • догрн.

Комбіновані плити (газо-електричні)

Комбіновані плити (газо-електричні)
Ви переїхали до іншого будинку (квартири) з газовою плитою, а у Вас була електрична? Ви не знаєте яка краще готує? Вам сказали, що в електричній духовці все смачніше, а чи у Вас газова? Не хвилюйтесь. Для таких випадків є комбіновані (газоелектричні) кухонні плити. Спочатку визначтеся з шириною столу.
Тепер необхідно вибрати варильну поверхню: тільки електричну або з різними конфорками за призначенням. Після поверхні можна придивитися до духовки. Коли оберіть тип, не забудьте, що ще в ній може бути шашличниця, гриль-пальник, програматор і т.д.

Газові електроплити – для кого?

Крім вищезгаданих типів, газові та електричні плити також доступні на ринку. Найчастіше такі моделі мають газову плиту та електричну духовку - ідеальну для тих, хто переконаний у традиційній кулінарії у вогні, але хто цінує більш різноманітні та універсальні можливості багатофункціональних електричних печей. На додаток до з'єднання такої печі немає необхідності трифазному з'єднанні, яке зазвичай потрібно для електроприводів. Дуже популярні газоелектричні плити.

Другий тип двополюсників - це комбіновані моделі з розподілом нагрівальної плити з електричним (чавуном) та газовою (електричною) частиною. Це рішення працюватиме особливо в районах, де часто відбуваються збої живлення при використанні газових балонів. Коли один із джерел живлення вичерпається, завжди буде другий варіант.