(067)-445-94-34; (066)-035-84-52

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
МаркетГаз
маркет газа и тепла №1
02105, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(067)-445-94-34; (066)-035-84-52
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
  • Ціна від
  • догрн.

номінальна потужність

    • от
    • до

Бренд

Витрата гарячої води

    • от
    • до
Показать все параметры

Турбована

Турбована
Турбована колонка або просто турбо застосовується тоді, коли в будинку немає димаря. За рахунок застосування коаксіальної труби (це коли «труба-в-трубі») утилізація продуктів згоряння відбувається через трубу поза приміщенням, а надходження повітря лише з вулиці.

Турбовані газові колонки

Газові колонки дозволяють швидко та ефективно нагріти воду в будинку, квартирі та на будь-якому житловому об'єкті. Вони бувають різних типів, але незалежно від моделі, кожна колонка виконує свою роботу якісно. На сьогоднішній день вибір цього обладнання досить широкий: від класичної димохідної, до турбованої або напівтурбо.

На окрему увагу заслуговують турбовані газові колонки. Такі пристрої відрізняються тим, що відпрацьовані гази згоряння виходять не в димар, а на вулицю по спеціально виведеній трубі. Повітря для роботи турбованої колонки також надходить із вулиці. При цьому камера згоряння закрита, що забезпечує добрий мікроклімат приміщення. Цей тип газового обладнання по праву визнаний екологічно доцільним, хоча багато експертів стверджують, що є глибокий економічний сенс в установці турбованої колонки.

Як показує практика, турбовані газові колонки неймовірно зручні та практичні у використанні. Вони можуть працювати як на природному, так і не менш популярному зрідженому газі. Нерідко встановлення димохідної газової колонки є неможливим з низки причин, тоді турбований аналог просто знахідкою. Тим не менш, турбовані газові колонки мають цілу низку переваг навіть у порівнянні з димохідною класикою. Крім екологічності та можливості функціонувати навіть за відсутності димаря, варто ще згадати про простоту в обслуговуванні та ремонті, економічне споживання енергоносія, а також високі показники ефективності роботи за рахунок наявності примусового газообігу в системі приладу.

Щоб придбати турбовану газову колонку, зверніться до «МаркетГаз». Саме тут Ви познайомитеся з чудовим сервісом, приємними цінами та найширшим вибором опалювального обладнання, ставши постійним клієнтом компанії.

азова колонка DION JSD 08D турбо біла
Газова колонка DION JSD 08D турбо біла
Газовий водонагрівач Dion (турбо) призначений для ...
Рейтинг:
(2.1/9)
Газова колонка JSD 20 MATRIX White Turbo
Газова колонка JSD 20 MATRIX White Turbo
Газовий проточний водонагрівач турбований JSD 20 M...
Рейтинг:
(3.1/8)
Газова колонка TeploWest ВПГ-11-С
Газова колонка TeploWest ВПГ-11-С (турбо)
Водонагрівач проточний газовий TEPLOWEST призначен...
Рейтинг:
(3.2/18)
Газова колонка DION JSD 10 D турбо
Газова колонка DION JSD 10D турбо
Газовий водонагрівач Dion (турбо) призначений для ...
Рейтинг:
(3.4/7)
JSD 10 D турбо
Газова колонка DION JSD 10D турбо біла
Газовий водонагрівач Dion (турбо) призначений для ...
Рейтинг:
(2.8/61)
Турбована колонка представлена у білому чи сірому кольорі. Так само є нержавіюча сталь. Якщо у Вас широка стіна і не вистачає довжини труби коаксіальної, можна купити подовжувач для цієї труби. Турбована стовпчик ціна в нашому магазині завжди є в наявності або замовляється на складі і на наступний день доступна до видачі. Колонки турбовані Україна в основному випускаються з потужністю 10 кВт, оскільки витрата та кількість гарячої води скоординовані та оптимальні.
Газові колонки Турбо
Сучасні газові колонки економні та естетичні. Це вдосконалене обладнання чудово вписується в ремонт, не руйнуючи гармонії в інтер'єрі. У магазині «МаркетГаз» можна знайти необхідний розмір установки, відповідну теплову потужність та продуктивність газової колонки. Залежно від вимог до обладнання, тут запропонують електронні газові колонки Турбо, які включаються та вимикаються при відкриванні крана гарячої води. Така економна система виключає наявність постійно палаючого гніт з газом, що значно зменшує витрати на блакитне паливо. Газові колонки Турбо містять у своєму пристрої мідні теплообмінники з антикорозійним покриттям усередині, що значно продовжує використання системи, не даючи іржі роз'їсти нагрівальну трубу колонки. Як правило, у нових модифікаціях газового обладнання відсутній гніт, а розпалювання пальника відбувається автоматично без сірників та запальнички. Це не тільки економно, а й безпечно для користувачів. При цьому робота такої газової колонки є безшумною, що значно збільшує шанси при виборі хорошого обладнання.
Компанія "МаркетГаз" пропонує не тільки укомплектоване обладнання для водонагрівачів, але і його встановлення. При необхідності менеджер підбере супутні товари для встановлення газової колонки і погодить зручний час для доставки товару і підключення його до системи. Гарантія на обладнання захистить покупця від підробки, підтверджуючи повернення та обмін у разі дефекту виробника.
Для ремонту в магазині представлені всі комплектуючі, які допоможуть швидко відновити роботу системи та повернути обладнання. Якщо Ви вирішили встановити у себе нову газову колонку від фірмового виробника, то не гайте час і телефонуйте в «МаркетГаз». Тут неодмінно допоможуть із вибором і навіть заощадять Ваші гроші.