(044) 573-20-03, (067) 445-94-34

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
Маркет Газ
маркет газа и тепла №1
г.Киев просп. Юрия Гагарина, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(044) 573-20-03, (067) 445-94-34
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
  • Ціна від
  • догрн.

номінальна потужність

    • от
    • до

Бренд

Витрата гарячої води

    • от
    • до
Показать все параметры

Напівтурбована

Напівтурбована
Напівтурбована колонка відрізняється від турбованої надходженням повітря: у напівтурбо йде з приміщення, тоді як у турбо з вулиці.

Китайські газові колонки

Створити цивілізацію у домі та забезпечити усіх гарячою водою допоможуть сучасні газові колонки імпортного виробництва. Популярне обладнання здатне у необмеженій кількості подавати гарячу воду та не залежати від ремонтних робіт центральних котелень. Висока якість виконання та гарний дизайн є не лише у європейських моделях, тепер китайське обладнання навіть випереджає інноваційними ідеями іноземні бренди. Найновіші китайські газові колонки забезпечені якісною електронікою, сучасним ґнотом і модифікованим димарем. Деякі з видів газових колонок не вимагають окремого димаря, адже продукти горіння утилізуються у спеціальний отвір у стіні, куди згодом заганяється чисте повітря. Унікальні китайські газові колонки чудово справляються із поставленими завданнями нагріву води у великих кількостях. Інноваційні розробки розпалювання без постійно палаючого гніт спрямовані на значну економію газу та Ваших грошей.

Компанія «МаркетГаз» пропонує безліч моделей китайських газових колонок. Залежно від поставлених завдань нагріву, менеджери запропонують ідеальний варіант продуктивності та потужності газового обладнання. Тут же на місці можна замовити встановлення та доставку китайської газової колонки. Для зручності покупців у магазині можна одразу, недовго думаючи, підібрати всі супутні товари для монтажу обладнання.

Роздумуючи про встановлення важливого приладу для дому, краще одразу звернутися до справжніх професіоналів. Тут Вам запропонують лише якісне обладнання із тривалою гарантією від самого виробника. Такий захист покупців виключить всілякі підробки та шлюб, а також стане порукою на тривалу роботу нагрівального приладу. Вибирайте тільки перевірених постачальників, таких як "МаркетГаз", і Ви залишитеся задоволеними роботою обладнання та справжнім європейським сервісом!

Новинка
Газова колонка DION JSD10-F напівтурбо
Напівтурбований водонагрівач з відкритою камерою з...
Рейтинг:
(2.5/2)
Новинка
Газова колонка DION JSQ10-C напівтурбо
Напівтурбований водонагрівач з відкритою камерою з...
Рейтинг:
(2.4/10)
Напівтурбована газова колонка представлена тільки торговою маркою Грандіні. У вартість комплектації входить коаксіальна труба.

Газові колонки

Газова колонка у будинку – це частинка цивілізації з безперебійною подачею теплої води. Сучасне газове обладнання не тільки красиве, воно має безліч переваг у порівнянні зі своїми давніми прототипами. У продажу з'явилася унікальна комплектація з турбованими та електронними гнітами, турбо або напівтурбо відведенням газу, а також гарним дисплеєм на корпусах колонок. Ексклюзивне оформлення водонагрівача кольоровими фасадами з малюнками дозволяє гармонійно вписувати прилади серед меблів на кухні і не виділяти їх в інтер'єрі.

Нові газові колонки тепер не вимагають постійно запаленого гніт і не палять газ марно. При відкритті крана автоматично спрацьовує електронний розпал і відразу подається гаряча вода. Газове обладнання на автоматі підігріває внутрішній теплообмінник бака, не даючи йому охолонути. Автоматичне відключення при перегріві та контроль полум'я запобігає будь-яким проблемам, пов'язаним з безпекою використання газової колонки. Таке обладнання можна встановити навіть без спеціалізованого димаря, вставивши у стіну турбо-трубу для викидів продуктів згоряння. За наявності підведеного газу в будинку та бажання замовника встановити колонку, можна підібрати цікавий екземпляр із необхідною потужністю, димарем, розпалюванням та кольором.

Фірмовий магазин «МаркетГаз» пропонує лише якісні газові колонки від відомих виробників. Зателефонувавши по телефону компанії, Ви отримаєте всі необхідні рекомендації та підберете для себе найбільш вигідний екземпляр. Менеджери інтернет-магазину запропонують не лише найкращі газові колонки, а й прорахують додаткові комплектуючі для встановлення. Зробіть правильний вибір, замовте у спеціалізованому магазині газове обладнання, і Вам не доведеться гаяти час на пошуки потрібних запасних частин.