(044) 573-20-03, (067) 445-94-34

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
Маркет Газ
маркет газа и тепла №1
г.Киев просп. Юрия Гагарина, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(044) 573-20-03, (067) 445-94-34
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
  • Ціна від
  • догрн.

Бренд

Автоматика

Колір

Показать все параметры

Обігрівачі

Купити високонадійний обігрівач в Україні пропонує магазин «Маркет Газ», реалізований якісні опалювальні системи та обладнання для обігріву будь-яких просторів та приміщень. Адже сьогодні центральні лінії опалення далеко не завжди повністю справляються з поставленим перед ними завданням, а отже населенню доводиться додатково використовувати опалювальні пристрої, прогріваючи житлових та робочих периметрів у холодні та сирі періоди року.

Новинка
Обігрівач газовий інфрачервоний (Туреччина)
Інфрачервоний обігрівач не викидає відпрацьований ...
Рейтинг:
(3.3/3)
Новинка
Обігрівач газовий TMC Blue Belle Chic (Iталія)
Обігрівач газовий TMC Blue Belle Chic (Iталія)
Цей камін є газовим теплогенератором. Пальник ство...
Рейтинг:
(2.8/6)
Новинка
Обігрівач газовий TMC Blue Belle (Iталія)
Обігрівач газовий TMC Blue Belle (Iталія)
Цей камін є газовим теплогенератором. Пальник ство...
Рейтинг:
(3.2/10)
Конвектор електричний Atlantic F19 CEG BL-Meca/2
Конвектор електричний Atlantic F19 CEG BL-Meca/2
Механічне керування у вигляді зручного регулятора ...
Рейтинг:
(4.2/11)
Вентиляторний блок АКОГ
Вентиляторний блок до конвектора АКОГ
Вентилятор блок ВБ призначений для прискорення теп...
Рейтинг:
(3.5/43)
Електричний конвектор Atlantic F17 ESSENTIAL
Електричний конвектор Atlantic F17 ESSENTIAL
Сучасний обігрівач призначений для встановлення у ...
Рейтинг:
(4.2/9)
Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M
Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M 500W
Закритий нагрівальний елемент: безпечний, безшумни...
Рейтинг:
(5/2)
Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M
Конвектор електричний Bonjour CEG BL-Meca/M 1000W
Закритий нагрівальний елемент: безпечний, безшумни...
Рейтинг:
(5/1)
Всего страниц: 4

Види обігрівачів

На веб-порталі фірми представлений широкий асортимент економних обігрівачів, які мають можливості за доступною вартістю. Найбільш популярними серед них можна виділити такі типи пристроїв, як:

  • Обігрівачі газові;
  • Обігрівачі електричні.

Конвектори газового типу – це обігрівачі для опалення внутрішніх периметрів, де підведено магістральне газопостачання. Саме тому найчастіше дані пристрої використовуються у приватних будинках та котеджах. Підкреслимо, що універсальність цього обігрівача полягає у можливості монтажу його в тому приміщенні, де необхідно підтримувати певний температурний режим, а отже, облаштовувати весь будинок конвекторами немає потреби.

Джерело тепла в цьому пристрої виступає енергія газу, що згоряється. Конструктивно обігрівач включає повністю герметичну камеру, яка нагрівається при горінні, віддаючи тепло в навколишній простір. Постійний потік теплого повітря відбувається за рахунок природної циркуляції, коли холодний потік повітря, стикаючись з нагрітим теплообмінником пристрою, прогрівається і піднімається нагору, а на його місце знову надходять шари холодних повітряних мас. Ряд пристроїв оснащуються спеціальними вентиляторами, що прискорюють процес виходу теплого повітря, що дозволяє збільшити швидкість прогрівання приміщення.

При виборі газових обігрівачів важливо звертати увагу на такі параметри, як:

  • Потужність устрою;
  • вид теплообмінника (з чавуну чи сталі);
  • Вид монтажу (підлоговий або настінний);
  • Характер тяги (примусовий чи природний);
  • Наявність/відсутність вентилятора.

Електричні обігрівачі функціонують від мережі електроживлення, що дозволяє використовувати їх повсюдно в будь-якій квартирі, будинку, офісі, заміській дачі та інших будівлях. Дані пристрої дозволяють поступово розподіляти нагріте повітря по всьому периметру, створюючи за найкоротший термін комфортну і затишну атмосферу.

Конструктивно обігрівач складається з корпусу з кулястою нижньою частиною та жалюзями у верхній. Усередині оснащений самий нагрівальний елемент пристрою. Повітря безперешкодно потрапляє в систему, нагрівається і виходить назовні, не втрачаючи природного рівня вологи.

Встановлювати дані пристрої для обігріву можна на підлогу або стіни в приміщенні. Підкреслимо, що обігрівачі мають низький рівень шуму та високий показник ККД, а також дають можливість без труднощів підтримувати в приміщенні необхідний рівень температури.

Переваги замовлення обігрівачів у «Маркет Газ»

Магазину «Маркет Газ» дає можливість купити обігрівачі у Києві за прийнятною ціною з їхньою швидкою доставкою до будь-якого пункту призначення. Співробітники компанії можуть надати консультацію з питань характеристик реалізованих моделей пристроїв, нюансів їх монтажу та експлуатації. При цьому всі пристрої для обігріву, які пропонують магазин, має сертифікат якості, і відповідають діючим нормам, що висуваються до опалювального обладнання будь-якого класу.

Виконати замовлення обігрівачів або отримати консультацію можна за телефонами або через сервіс «Замовити безкоштовний дзвінок», розміщений на сайті.