(044) 573-20-03, (067) 445-94-34

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
Маркет Газ
маркет газа и тепла №1
г.Киев просп. Юрия Гагарина, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(044) 573-20-03, (067) 445-94-34
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
 • Ціна від
 • догрн.

Бренд

Діаметр, мм

Фільтр газовий

Фільтр газовий
Фільтр газовий призначений для покращення та загальної успішної роботи різних газових установок, які експлуатуються споживачами у побуті, у сільськогосподарських установках, а також знаходять застосування у промислових процесах. При цьому купити газовий фільтр можна за доступною ціною, тим самим скорочуючи і навіть у ряді випадків зводячи до нуля можливу кількість поломок газового обладнання.
Фільтр газу ARTI
Фільтр газу ARTI
Фільтри ARTI призначені для очищення природного га...
Рейтинг:
(4.2/106)
Фільтр газу MADAS FМС 2 bar
Фільтр газу MADAS FМС 2 bar
Фільтри призначені для очищення природного газу, п...
Рейтинг:
(4.4/102)
Ду-15
Фільтр газу FМС 6 bar
Фільтри призначені для очищення природного газу, п...
Рейтинг:
(4.1/28)
Фільтр газу FМ 2 bar
Фільтри газові зі змінним фільтруючим елементом, в...
Рейтинг:
(3.4/10)
Фільтр газу FМ 6 bar
Фільтри газові зі змінним фільтруючим елементом, в...
Рейтинг:
(2.9/21)
Фільтр газу ФС 25
Фільтр сітчастий призначений для очищення газу від...
Рейтинг:
(4/9)

В яких системах можна використовувати газовий фільтр

Сучасні фільтри для газу можуть застосовуватися в різних агрегатах, наприклад:

 • Нагрівальні котли та інше опалювальне обладнання;
 • Установки з обліку газу, що використовується;
 • Лічильники газу;
 • Пункти газорегулювання;
 • Контрольно-вимірювальні прилади та автоматика, що використовуються для газових сумішей і тд.

Цей перелік далеко не сповнений, що говорить про справжню популярність фільтрів для газу. Прилади на високому ефективному рівні дозволяють збільшити термін експлуатації газових установок, покращити точність роботи вимірювального обладнання та пристроїв контролю витрачених газових сумішей. Це здійснено за рахунок того факту, що в робочому газопроводі завжди присутні сторонні елементи на кшталт піску, іржі, пилу та інших твердих частинок, а високоякісний газовий фільтр виконує очищення газу від даних елементів і запобігає факту їх потрапляння в експлуатовані пристрої.

Купити фільтр на газове обладнання: особливості вибору

Магазин «Маркет-Газ» Київ надає можливість придбати газові фільтри за доступною ціною від найнадійніших та перевірених виробників. Всі представлені агрегати відрізняються високою якістю, надійністю та довговічністю, адже при їх виконанні застосовуються лише висококласна сировина та інноваційне високоточне обладнання.

У каталозі товарів магазину можна визначити фільтри, які виконують очищення не тільки природного газу, але і інших неагресивних сумішей, наприклад: оксид вуглецю, зрідженого нафтового газу, метану та інших.

При цьому перед тим, як купити фільтр на газове обладнання, необхідно звернути увагу ще на ряд найважливіших моментів:

 • З якої сировини був виготовлений елемент установки, що фільтрує, і чи може він змінюватися після терміну свого застосування. Сьогодні газові картриджі можуть бути сітчасті, волосяні.
 • Звернути увагу на корпус фільтра, а саме – яким із варіантів він був виконаний: методом зварювання чи лиття.
 • Врахувати напрямок руху суміші газу через фільтр. Адже агрегати можуть очищати газ, пропускаючи його прямоточним ходом чи шляхом поворотних рухів.
 • Вибрати вид фільтра, який згідно зі своїм корпусом може бути лінійний або кутовий. Цей критерій безпосередньо залежить від схеми розташування системи фільтрації на експлуатованому механізмі.

Наголосимо, що технічне обслуговування та перевірка на герметичність установки повинні виконуватися мінімум раз на рік. При виявленні відхилень від норми, газовий фільтр чи його складові елементи обов'язково полежать своєчасної заміні.

Магазин "Маркет-Газ" Київ реалізує фільтри з можливістю їх доставки в будь-яку точку країни. Отримати консультацію спеціаліста або поставити будь-яке запитання співробітнику компанії можна безпосередньо на веб-ресурсі магазину, скориставшись формою на вкладці «Зворотній зв'язок».