(044) 573-20-03, (067) 445-94-34

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
Маркет Газ
маркет газа и тепла №1
г.Киев просп. Юрия Гагарина, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(044) 573-20-03, (067) 445-94-34
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
  • Ціна від
  • догрн.

Бренд

Регулятори на газові балони

Регулятори на газові балони

Побутовий регулятор тиску газу, купити який на сьогоднішній день можливо за доступною ціною, є приладом, призначеним для нормалізації показника тиску в системі газозабезпечення. Адже значення рівня тиску, що надходить у пристрій, що функціонує на газу, є вкрай важливим і має постійно перебувати у встановленому значенні.

Регулятор пропановий Cavagna, Італія
Регулятор пропановий Cavagna, Італія
Регулятор (редуктор) призначений для зниження та с...
Рейтинг:
(3.4/53)
Новинка
Регулятор пропановий Cavagna регульований
Регулятор (редуктор) призначений для зниження та с...
Рейтинг:
(2.7/17)
Регулятор тиску РДСГ 2-1,2
Регулятор тиску РДСГ 2-1,2
Регулятор тиску РДСГ 2-1,2 призначений для автомат...
Рейтинг:
(2.7/42)
Новинка
Регулятор пропановий регульований Cavagna, Італія
Регулятор пропановий регульований Cavagna, Італія
Регулятор (редуктор) пропановий регульований призн...
Рейтинг:
(2.5/16)

Регулятори тиску: класифікація

Перш ніж купувати регулятор тиску газу за прийнятною ціною в Києві та інших містах України, необхідно ознайомитися з його видами та базовими параметрами, якими вони характеризуються, а саме:

  • принцип функціонування;
  • Особливості встановлення;
  • Технічні характеристики.

За принципом функціонування розрізняють регулятори тиску газу на два умовні типи прямого надходження та зворотного. У першому випадку газ, що йде через штуцер за допомогою пружинного механізму притискає клапан пристрою. Саме так і блокується протікання газу в камеру. Показник робочого тиску газу досягається шляхом вичавлювання мембранного клапана.

Зворотний тип пристроїв функціонує за принципом стиснення клапана та блокування протікання газу за допомогою гвинта, що регулюється. Він натискає на пружину, за рахунок тиску відбувається вигинання мембрани і диск впливає на пружину зворотного ходу.

За способом монтажу пристрої поділяються на рампові, мережні та балонні регулятори тиску газу. Рампові забезпечують нормалізацію тиску, що виходить від одного балона. Мережеві конструкції підтримують робочий тиск, що надходить від колектора розподілу. Балонні використовуються у газових балонах побутового вигляду.

До технічних показників регулятора тиску газу відносять його пропускну здатність та максимально можливий тиск на виході. Пропускна здатність - це кількість обробленого газу протягом проміжку часу. Максимально можливий тиск на виході найчастіше відповідає показнику 1,6 Атм.

Магазин "Маркет-Газ" надає можливість купити регулятори тиску газу за прийнятною вартістю. Представлена продукція виконується за всіма нормами та відповідає чинним критеріям якості та надійності. При цьому можна купити пропанові редуктори з регулятором різної класифікації.

Виконати замовлення виробу можна на веб-ресурсі магазину або зателефонувавши за телефоном +38 (067) 445-94-34 .