(044) 573-20-03, (067) 445-94-34

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
Маркет Газ
маркет газа и тепла №1
г.Киев просп. Юрия Гагарина, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(044) 573-20-03, (067) 445-94-34
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
  • Ціна від
  • догрн.

Вибір Торгової Марки

Застосовується для

Бренд

Показать все параметры

Газовий клапан автоматика, газопальниковий пристрій

Газовий клапан автоматика, газопальниковий пристрій
Газова автоматика (або газовий клапан) – це «серце» будь-якого газового приладу: котла, колонки, конвектора та ін. Газовий клапан автоматика служить для автоматичної підтримки заданої температури для оптимальної роботи газового приладу та комфортної температури в будинку. Газопальникові пристрої призначені для підключення до печі, щоб можна було опалюватись за допомогою газу.

Газопальниковий пристрій

В опалювальних котлах особливо важливе місце займає газопальниковий пристрій. Це багатофункціональне комплектуюче відповідає за ефективне споживання газу, збільшуючи при цьому ККД та економічність. Цей прилад здатний перевести твердопаливні котли на скраплений газ, а також елементарно замінити застарілий газопальниковий пристрій з стародавнього обладнання на вдосконалений комплект. При цьому ефективність роботи котельні збільшується в кілька разів, адже за вироблення теплової енергії відповідатиме налагоджена автоматика. Регулюючи теплову потужність та автоматично відключаючи живлення при проявах аварійної ситуації, газопальниковий пристрій чудово справляється з поставленими завданнями підвищення безпеки та ефективності роботи котла. Такий пристрій має автоматичний прилад керування (газовий клапан), що значно спрощує контроль над роботою котла. У цьому деталь вимагає підведення електрики, регулюючись автономно.

Компанія «МаркетГаз» має чудовий асортимент котельного обладнання і може запропонувати будь-які запасні частини для опалювальної системи. Гарантія якості від виробників допоможе уникнути підробок та дефектів, підтверджуючи безпечне використання свого товару. Як відомо, газове обладнання вимагає особливого контролю та чіткого виконання техніки безпеки, тому краще купувати його у перевірених спеціалізованих магазинах, таких як «МаркетГаз», та не ризикувати здоров'ям людей.

За потреби тут можна придбати не тільки будь-яке газове обладнання та фірмові запасні частини до котлів, а й замовити монтаж пристрою. Комплексний підхід вирішить усі поставлені завдання та вчасно підготує обладнання до опалювального сезону. Не відкладайте дзвінок на потім, краще заздалегідь подбати про свою техніку!

Пристрій газопальниковий пічний АРБАТ 16 кВт
Пристрій газопальникове пічне АРБАТ 16 кВт
Пристрій газопальниковий АРБАТ застосовується для ...
Рейтинг:
(2.8/24)
Пристрій газопальниковий ARTI УГ-10SP
Пристрій газопальниковий ARTI УГ-10SP
Газопальниковий пристрій ARTI УГ-10 призначений дл...
Рейтинг:
(1.7/16)
Пристрій газопальникове УГ ARTI 16
Улаштування газопальникове УГ ARTI 16
Газопальниковий пристрій ARTI УГ-16 призначений дл...
Рейтинг:
(4.2/15)
Улаштування газопальникове УГ ARTI 16П пічне
Улаштування газопальникове УГ ARTI 16П пічне
Газопальникове обладнання ARTI УГ-16П призначене д...
Рейтинг:
(3.1/15)
Пристрій газопальниковий ARTI
Пристрій газопальниковий ARTI УГ-20
Газопальниковий пристрій ARTI УГ-20 призначений дл...
Рейтинг:
(3.6/17)
Пристрій газопальниковий
Пристрій газопальниковий "Вестгазконтроль" ПГ-13М парапетний
Пристрій однорічковий «Вестгазконтроль» ПГ-13М при...
Рейтинг:
(2.9/25)
Пристрій газопальниковий
Пристрій газопальниковий "Вестгазконтроль" ПГ-16М
Пристрій газопальниковий «Вестгазконтроль» ПГ-16М ...
Рейтинг:
(3.3/14)
Пристрій газопальниковий
Пристрій газопальниковий "Вестгазконтроль" ПГ-20М
Пристрій газопальниковий «Вестгазконтроль» ПГ-20М ...
Рейтинг:
(3.7/17)
Всего страниц: 4
Газовий клапан може бути енергонезалежним, тобто працювати без підключення мережі або енергозалежним. Для правильного вибору автоматики необхідно знати потужність Вашого газового обладнання. Також можна вибрати газову автоматику по виробнику.
Автоматика СІТ 630
Багатофункціональний блок керування СІТ 630 – це сучасний регулятор потоку газу в котлі, який забезпечує контроль виставленої температури та оберігає обладнання від непередбачених аварійних ситуацій. Для газових котлів автоматична система СІТ 630 вирішує безліч завдань, у тому числі контролює вихід газу до пальника, блокує подачу після відключення системи котла і регулює витрату блакитного палива. Автоматика СІТ 630 тепер використовується у багатьох видах газових казанів. Це енергонезалежна складова для системи опалення, яка чудово підходить як для казанів, так і для конвекторів. Як працює автоматика СІТ 630? Принцип керування автоматичним регулятором лежить у магнітному запобіжному клапані. При натисканні кнопки розпалювання, основний клапан моментально перекриває вхід газу, а магнітний клапан відкриває доступ до пальника. Термопара від отриманого тепла протягом двох секунд виробляє струм, стимулюючи магніт клапана. Це дає можливість виключити енергозалежність обладнання та стати термоелектричною системою контролю. До того ж спеціальною ручкою можна регулювати температуру, коли датчик термостата контролює основний потік газу, налаштовуючи необхідні градуси всередині.
Компанія «МаркетГаз» пропонує тільки перевірене обладнання, гарантуючи безперебійну роботу фірмових комплектуючих. Фахівці підприємства не лише продають, а й установлюють систему опалення для будь-яких приміщень. Тут можна відразу замовити котли, радіатори, насоси та труби для опалення, оформити доставку та оплатити роботу. Один дзвінок дуже швидко наблизить Вас до виконання поставлених завдань та подарує задоволення від злагодженої роботи спеціалістів. Хороший вибір збереже фінанси і надовго позбавить Вас господарських проблем.

Газопальниковий пристрій Євросіт

Тепер навіть сучасний опалювальний котел неможливо уявити без автоматики. Газопальниковий пристрій Євросит автоматично підтримує встановлену температуру в котлі, але не використовує електрику. Енергонезалежний елемент розпалює запальний пальник за допомогою п'єзоелектричного пристрою та самостійно регулює потік газу в топку, контролюючи при цьому задану температуру. Тиск газу може бути мінімальним, але цей момент не впливає на роботу пристрою.

Газопальниковий пристрій Євросит можна встановлювати навіть на старі котли або вдосконалити опалювальні прилади на газові. Автоматичний пристрій буде економно витрачати природний газ при розпалюванні, та регулювати температурний режим, самостійно виставляючи необхідні градуси. До того ж газопальниковий пристрій Євросит має автоматичний контроль і при аварійній ситуації самостійно перекриє доступ газу в пальник.

Компанія "МаркетГаз" пропонує тільки високоякісне обладнання з гарантією від виробника. Це підтверджує пройдений контроль та виключає будь-які недоробки та браковані вироби. Досвідчені менеджери спеціалізованого підприємства "МаркетГаз" не тільки реалізують продукцію, вони прораховують ідеальний варіант для кожного покупця, а також пропонують послуги з монтажу купленого газового обладнання. Такий комплексний підхід допомагає досягти високих результатів та гарантує чітку роботу встановлених приладів. І якщо Ви все ж таки вирішили придбати фірмове обладнання, то не варто це відкладати на завтрашній день. Краще відразу зателефонувати до перевіреної компанії та замовити необхідну установку. Фахівці «МаркетГаз» на місці підберуть супутні товари для монтажу, і Вам не доведеться витрачати свій час на пошук комплектуючих.