(044) 573-20-03, (067) 445-94-34

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
Маркет Газ
маркет газа и тепла №1
г.Киев просп. Юрия Гагарина, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(044) 573-20-03, (067) 445-94-34
Показать фильтр
Фильтр
Сортировать по:
  • Ціна від
  • догрн.

Газові плити

Газові плити
Одна із найпопулярніших моделей кухонної плити – газова. При необхідності її навіть можна переоснастити на скраплений (пропан-бутан) газ. За функціональними особливостями бувають: двоконфоркова з духовкою (для маленьких кухонь типу «хрущовки»), трьох- або з чотирма конфорками. У деяких моделях для людей похилого віку вбудований газ-контроль у всі конфорки столу (якщо «заллє» газ або погасне конфорка, тоді автоматично припиниться подача газу). Для промислового використання випускають і шестиконфорочні плити.
Газова плита - переваги
Це все ще найпоширеніший тип духовки. Які причини, через які ми вибираємо газові плити? Питання про ціну та відсутність проблем з обмеженим доступом до електрики знаходиться на передньому краї.
    Низька ціна на духовку
    Можливість швидкої зміни температури
    Незамінний у домашніх господарствах, які не мають міцної електричної установки, підключають трифазну та достатню потужність
    Ідеально підходить для частих вимкнень електроенергії (наприклад, у деяких сільських районах)
    На думку деяких шеф-кухарів, найкращий смак страв завдяки класичному методу приготування їжі у вогні
    Можливість стрілянини з ковбасного пальника чи хліба
    Традиційний, оцінений деякими кухарями, метод випікання з пальником лише знизу, особливо гарний для випікання тортів
У всіх газових плитах чотири конфорки різної потужності: одна мала, дві середньої та одна велика. По комплектації: проста з термометром усередині духовки та підсвічуванням у духовці, в наступній додається розпал столу та термопокажчик, потім гриль-пальник та рожен, розпал конфорок столу в ручках та шашличниця тощо. Для правильного та раціонального вибору кухонної плити скористайтесь фільтром або передзвоніть нам і ми допоможемо Вам обрати.

Газова плита є тип печі з використанням природного газу або суміш пропан-бутану.

Найчастіше цей тип плити обладнаний 4 варочними панелями та духовкою.
В даний час все частіше в газових плитах використовуються електричні духовки та електричні запобіжники.
Один із перших ентузіастів газу - австрійський Захаус Вінцлер, використовував газ як новий вид палива у своєму будинку вже в 1802 році і привів його на кухню, використовуючи (можливо, першу), щоб готувати. Він намагався популяризувати газові плити, але остаточно століття вони широко використовувалися.
Джеймс Шарп, газовий інженер Нортгемптона, розробив першу газову плиту у 1826 році та встановив її будинки у 1826 році. Перші екземпляри були куплені в 1834 для готельних кухонь, але, незважаючи на їх успіх, їх творці боялися почати повномасштабне виробництво.
Лише візит лорда Фредеріка Спенсера до будинку винахідника, який запозичив приготовлений ним обід, переконав Шарпа, що він має задовольнити попит.
В 1836 Шарп заснував фабрику, в якій зайнято 35 робітників.
Його піч була вертикальною плитою з гачками вгорі, де м'ясо звисало на спекотне, з коло пальників унизу.
Сучасна газова плита, що складається з окремої печі з полицями та верхньої плити для приготування горщиків, розпочала у 1852 році запатентовану газову піч Bowera.
Інший, хто збудував успішну домашню плиту, був лондонський інженер Леоні, використовуючи досвід Бунзена з повітрям і газом (1880-1998).
Пекти з термостатом з'явилася в 1915 році.
У 1928 році можна було купити грубку з білої емальованої плити «для приготування на невеликому та великому вогні» - це було запропоновано на пістолетному та велосипедному заводі в Сент-Етьєні.