(067)-445-94-34; (066)-035-84-52

Заказать бесплатный звонок

Отправить заявку
МаркетГаз
маркет газа и тепла №1
02105, м. Київ, проспект Юрія Гагаріна, 4
Время работы: Пн-Пт. с 10:00 до 15:00 Сб-Вс. выходной
(067)-445-94-34; (066)-035-84-52

Автоматичний стабілізатор напруги СНА3Ш-3000

Рейтинг:
(4/9)
Артикул: MG-2310
Нет в наличии Товара временно нет на складе!
Сообщить когда будет в наличии.
  • 0 грн.
  • 8727грн.
  • Вес: 0 кг.

Мережа: Трехфазная

Тип: Сервоприводные

номінальна потужність: 3000 кВТ

Бренд: ЭЛИМ

Кріплення: Переносное

Трифазні стабілізатори напруги призначені для стабілізації напруги насамперед у 3-х фазних промислових мережах. Можливе використання для енергопостачання житлових приміщень та будівель з 3-х фазним введенням мережі. Якщо при обладнанні об'єкта технікою є хоча б один пристрій або прилад із трифазною схемою підключення, необхідно вибрати трифазний стабілізатор.
Якщо сумарна потужність навантаження велика і її можна розділити на частини, то також рекомендується трифазний стабілізатор і при підключенні треба розподілити навантаження по фазах. Рівномірний розподіл навантаження дозволить уникнути ефекту перекосу фаз і продовжить термін служби стабілізатора напруги. Навантаження по будь-якій фазі (каналів стабілізатора напруги) не повинно перевищувати допустимого значення для даної моделі трифазного стабілізатора.
Для підведення електроживлення котеджів, квартир, дач і т.д. рекомендуються як однофазні, так і трифазні стабілізатори напруги або їх комбінації. Все залежить від того, яку частину електромережі об'єкта потрібно запитати стабілізованою напругою мережі. Якщо повністю підключається весь об'єкт, то рекомендується, в загальному випадку, трифазний стабілізатор напруги, щоб окремо підключити освітлення, основну силову (розеточну) групу, додаткову силову групу. Не обов'язково завжди вибирати один однофазний або трифазний стабілізатор напруги. У деяких випадках можна використовувати декілька, різних за потужністю та точності стабілізації однофазних або трифазних стабілізаторів напруги. Конструктивно трифазні стабілізатори можуть виконуватися як сукупність трьох однофазних стабілізаторів напруги, пов'язаних між собою. Дозволяють усувати перекіс фаз, захищають техніку від пропадання фази (для пов'язаних). Стабілізатори зі пов'язаним регулюванням напруги по фазах особливо необхідні там, де встановлена техніка, для якої за технічними умовами експлуатації необхідна 3-х фазна напруга мережі.
Стабілізатори напруги трифазні серії СНА3Ш виробляються потужністю 1,5 – 45 кВт.
Показать еще...
С этим товаром покупают
Газова колонка TeploWest ВПГ-11-С
Газова колонка Tep...
Водонагрівач проточний газовий TEPLOWEST призначен...
Рейтинг:
(3.2/18)
Просмотренные товары